Meble ogrodowe

 Firma „Jaśko” wykonuje meble ogrodowe, impregnowane ciśnieniowo, według swojego wzoru lub na indywidualne życzenie klienta. Projektujemy i budujemy altany ogrodowe, wiaty garażowe, drewutnie, domki ogrodowe, place zabaw oraz podesty i ogrodzenia.

   Dodatkowo doradzimy jak urządzić swój wymarzony ogród poprzez własne doświadczenia lub firm współpracujących w dziedzinie projektowania ogrodów.

Staniszczańska Kolej Drezynowa!

 

Drezyny napędzane są siłą nóg - podobnie jak rower. Pedałować może jedna lub dwie osoby.

Trasa, licząca ok. 6 km wiedzie z jednej strony polami, a drugiej strony lasami. Po dojeździe do końca torowiska drezynę można obrócić o 180 stopni i wrócić na linię startu. Pojazdy mogą pomieścić do 5 osób.

Transport osób busami i autokarami

Firma „Smykała” powstała w 2005 roku. Rozpoczęliśmy od świadczenia usług przewozowych, w 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o zadania z zakresu pielęgnacji zieleni i utrzymania zimowego. Swoje usługi kierujemy zarówno do firm i instytucji, jak i osób prywatnych, poszukujących rozwiązań wysokiej jakości.

„Smykała” to niewielka firma, gwarantująca indywidualne podejście do klienta i dostosowanie się do jego specyficznych potrzeb. Jej pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu prac.

Świadczymy usługi na terenie powiatów strzeleckiego, oleskiego i opolskiego.

Zadzwoń do nas i zarezerwuj

Przed kontaktem telefonicznym, upewnij się, że masz określoną dokładną ilość kajaków dwuosobowych oraz jednoosobowych, jakiej potrzebujesz.

Pamiętaj również o uwzględnieniu liczby dzieci, ponieważ małe dzieci mają możliwość płynięcia za darmo.

Spotkanie zawsze odbywa się na przystani Natura24, gdzie obsługa będzie gotowa przyjąć Cię i zapewnić odpowiednią ilość kajaków, abyś mógł cieszyć się niezapomnianą przygodą na wodzie.

Optimized with PageSpeed Ninja